logo logo
Детоксикация и реабилитация

Центр практической психологии
и психиатрии

Проведення детоксикації у разі прийому наркотичних препаратів

Вивести з організму наркотичні речовини та їх продукти розпаду можна за допомогою процедури очищення – детоксикації. Під час прийому наркотиків страждають абсолютно всі системи організму, оскільки препарати впливають працювати більшості органів. Почати лікування від залежності варто якомога раніше, поки не розвинулася важка форма, але зробити це при ламанні неможливо. Тому перше, що потрібно зробити, – це провести детоксикацію.

Що таке ломка?

Непереборна потяг до наркотиків або поява абстинентного синдрому розвивається по-різному. На цей процес впливає тип вживаного наркотику, кількість та тривалість. Під час ломка людина може відчувати:

Фізичне нездужання. З'являється сильне почуття втоми та слабкості. Може виникати біль по всьому тілу, нудота та блювання.

Психологічне нездужання. У залежного розвиваються психологічні розлади, зокрема депресія, психоз, панічні атаки.

Щоб полегшити абстинентний синдром, пацієнту ставлять крапельницю, склад якої підбирає лікар. У клініці Допомога пацієнтів можуть вводити медикаментозний сон, що дозволяє повністю усунути симптоми ломки.

Передозування: у яких випадках виникає

Люди, які страждають на наркотичну залежність, часто стикаються з передозуванням. Вона трапляється, коли допустима доза наркотиків для організму була значно перевищена. Найчастіше виникає при вживанні:

При передозуванні необхідна оперативна допомога лікарів, оскільки в деяких випадках вона закінчується смертю. До приїзду медиків можна надати хворому першу допомогу, а саме:

  1. покласти пацієнта на підлогу;
  2. перевірити частоту пульсу;
  3. оглянути, чи немає перешкод для дихання;
  4. контролювати мову (він повинен западати в горло).

Детоксикація у клініці Допомога

Якщо у людини, яка вживає наркотичні речовини, спостерігаються ознаки передозування, необхідно негайно викликати медиків. Це може врятувати життя хворого. Бригада лікарів клініки «Назва» моментально виїжджає на виклик та проводить детоксикацію вдома. Якщо загрози життю немає, процедуру очищення можна провести і біля лікарні. Вона складається з кількох етапів, а саме:

У наркологічному центрі працюють досвідчені лікарі, які знають як допомогти людям із наркотичною залежністю. Кожен клієнт клініки може розраховувати на індивідуальний підхід, низькі ціни, анонімність лікування та комфортні умови перебування.