logo
Допомога Медичний центр

Наркологічний диспансер

Задайте вопрос специалисту
 
Центр детоксикації Програма центру

Програма центру

Детоксикація наркозалежних в Києві

Детоксикація при наркоманії проводиться під уважним спостереженням лікаря - нарколога. Коли детоксикація завершена, колишні наркомани зазвичай говорять, що вони буквально відродилися до "нового життя".

Детоксикація це дуже важливий крок в процесі успішної соціальної адаптації наркозалежних, оскільки це вивід з організму залишків наркотиків", зняття ломки" з тим щоб людина більше не піддавалася, сам того не бажаючи, шкідливій дії наркотиків, які він колись прийняв. Детокс відновлює первинні функції організму.

Не використовуючи насильства і кодування, гіпнотичного навіювання детоксикація є найефективнішим і природнішим методом виведення з організму наркотиків. Детоксикація є основною частиною програми позбавлення від наркотичної залежності.

У деяких центрах реабілітації проводиться очищення організму методами навіювання і кодування. Але, як мовиться: "Насильно милий не будеш". Будь-які дії, у тому числі і очищення, повинні проходити усвідомлено, людина повинна розуміти, що відбувається, і з цим бути згоден. І якщо людина приймає яке-небудь рішення, то це рішення має бути його власне, а не нав'язане або впроваджене за допомогою гіпнозу або навіювання.

Очищення організму потрібне кожному, хто коли-небудь вживав наркотики або лікарські препарати.

В результаті, найефективніша програма очищення, це та програма детоксикації організму при наркоманії, яка використовує методи, після якої не треба буде усувати наслідки її проведення.

Детоксикація при наркоманії - це шлях до очищення організму від токсичних речовин і їх шкідливих дій на розум і тело.& nbsp; Детоксикация і наступна реабілітація залежних - це єдиний метод кинути наркотики.

Ви завжди можете подзвонити по тел.: (044) 489-35-37, (067) 538-47-33 і отримати повну інформацію з питання, що цікавить Вас

Додати коментар

Залишилося: 1000 символів