logo
Допомога Медичний центр

Наркологічний диспансер

Задайте вопрос специалисту
 
Центр детоксикації Наркозалежність Коаксил

Коаксил

Бути наркоманом на сьогодні дуже дороге "задоволення", тому малозабезпечені наркозалежні люди шукають нові шляхи придбання дешевших препаратів. На зміну героїну прийшов коаксил-антидепрессант, який коштує у декілька разів дешевше, вільно продається в усіх аптеках.

Довгий час коаксил вважався безпечним антидепресантом і використовувався в медицині для лікування психічних, соматичних захворювань, а також застосовувався для лікування наркотичної, нікотинової залежності. Якщо ж це ліки застосовувати в дозах, що перевищують допустиму норму у декілька разів, то ліки перетворюються на сильнодіючий наркотик. Ефект і наслідки від цього зілля такі ж як і від наркотиків опиоидной групи. Дуже важка психічна залежність, ломка, множинні страшні наслідки - ушкодження внутрішніх органів, органів зору, що тягнуть повну сліпоту, великий некроз тканин кінцівок.

Немає межі винахідливості наркоманів, які примудрилися вживати препарат внутрішньовенно. Люди отримують токсичне отруєння і звикання, отже, прирікаються на знищення власного організму.

Так само як і при алкоголізмі в першу чергу страждає центральна нервова система. В результаті відбуваються зміни у свідомості, а як слідство - галюцинації, неадекватна поведінка, стан коми. Далі порушується робота серцево-судинної системи, дихальної, відмовляють бруньки, страждає печуть. Коаксил випалює вени. Із-за не дотримання наркоманами правил гігієни - використання брудного посуду і водопровідної води, якою розводять неякісний подрібнені пігулки, а потім вводять у вени - виникає венозний інфікований тромб. Це веде до сепсису, починається процес гноїння, м'які тканини мертвіють, і кінцівці доводиться ампутувати.

Проблема, звичайно ж, не в препараті коаксил, адже багатьом людям ці ліки йшли на користь, позбавляючи ось депресії. Уся справа в людях, які у пошуках нових і приємних відчуттів можуть зробити наркотик з чого завгодно, навіть із звичних для нас ліків і продуктів. Існує категорія людей схильних до таких хвороб як алкоголізм і наркоманія, і, потрапляючи в певне середовище або стресову ситуацію, стають жертвами цих страшних речей. Ця проблема не лише одного індивідуума що впало в наркотичну пристрасть - це проблема суспільства, де відношення до людини доки залишає бажати кращого.

Додати коментар

Залишилося: 1000 символів